Szukaj
  • Tomek Stańczak

Sony Wedding Roadshow


Już ponad miesiąc temu miałem przyjemność być na Sony Wedding Roadshow. Jest to impreza organizowana przez firmę Sony. Łączy w sobie pokaz aparatów, oraz wykłady ambasadorów marki, czyli Macieja Suwałowskiego i Roberta Wolańskiego. Maciek jest znanym fotografem ślubnym, opowiadał o swoich początkach, jak rozwijał biznes i jak pracuje w dniu ślubu. Masa wiedzy podana w bardzo przystępny sposób.

Robert Wolański to znany fotograf modowy, portrecista. Chyba nie ma w Polsce znanej osoby, której nie robiłby zdjęć. Super było posłuchać kogoś spoza świata ślubnego.

Na koniec mogliśmy pobawić się najnowszymi aparatami Sony. Ostatnio bardzo popularna wśród fotografów jest zmiana systemu na Sony. Wszystko przez autofokus, który naprawdę wymiata. Pierwszy raz miałem w rękach najbardziej popularne A7III. Ustawienie ostrości naprawdę zaskakuje. Niestety przy moich dużych dłoniach ergonomia tego aparatu pozostawia wiele do życzenia. Na pewno kwestia przyzwyczajenia, ale podobno pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

Puki co zostaję przy Canonie, jak nie wymyślą w końcu profesjonalnego bezlusterkowca to trzeba będzie uciekać do Sony.


https://www.magicweddingphotographer.com/

https://robertwolanski.com/

14 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie