Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda dzień ślubu?

Fotografowanie w dniu ślubu rozpoczynam od przygotowań w domu u Państwa młodych. Najczęściej zaczynam od Pana Młodego, później przenoszę się do Panny Młodej. Od tej pory towarzyszę Wam przez cały dzień do godziny 1 w nocy.  Oczywiście nie musi to tak wyglądać. Wszystko zależy od tego co ustalimy.

Ile zdjęć dostajemy ?

Oddaję 250 zdjęć poddanych obróbce. Jest to optymalna ilość, która oddaje historię całego dnia i nie zanudza odbiorcy. Oczywiście, jeżeli będziecie potrzebowali więcej to nie ma problemu, wszystko jest do uzgodnienia.

Dodatkowo przekazuję też materiał dokumentacyjny, czyli wszystkie zdjęcia jakie wykonam (ok 2000 zdjęć w słabszej jakości).

Kiedy dostaniemy zdjęcia?

 

Zdjęcia oddaję najczęściej do 2 tygodni od  dnia ślubu. W szczycie sezonu ślubnego czas ten może nieznacznie się wydłużyć. 

Po co nam sesja narzeczeńska?

Sesja narzeczeńska to świetna sprawa. Po pierwsze macie dodatkową pamiątką, z czasu przed ślubem. Zdjęcia możecie wykorzystać na zaproszeniach, winietkach, podziękowaniach... ogranicza Was tylko fantazja. 

Po drugie i chyba najważniejsze poznajemy się, oswajacie się z aparatem i moją osobą. Dzięki temu podczas dnia ślubu znacznie łatwiej współpracuje mi się z Wami. 

Jak wygląda plener w dniu ślubu?

Podczas dnia ślubu jest wiele okazji do wykonania fajnych zdjęć. Nie potrzebujemy dużo czasu, wystarczy na chwilę się zatrzymać. Przy wyjściu z domu, chwilę przed wejściem do kościoła, na sali weselnej przy zachodzie słońca, w nocy między piosenkami...

Plusem sesji w dniu ślubu jest to, że jesteście już ubrani, po fryzjerze, makijażu. Nie musicie tracić kolejnego dnia z życie a zdjęcia dostajecie od razu razem ze ślubnymi.

Jaki jest koszt reportażu ślubnego?

Koszt ustalany jest indywidualnie pod klienta. Wystarczy w formularzu wpisać datę, miejsce i pokrótce opisać czego oczekujecie. Jak najszybciej postaram się przygotować dla Was ofertę i odpisać.